Zákazník

Obchodník

V jaké banke musím mít zřízen účet, abych mohl používat Besteron?

Na používání služby Besteron vám postačí jakýkoliv bankovní účet, na zrychlení plateb vám doporučujeme mít zřízený účet v jedné z našich podporovaných bank.

Jak si mohu zkontrolovat aktuální obrat na svém účtu?

Aktuální obrat, souhrn poplatků a další informace o zprostředkovaných transakcích naleznete po přihlášení se do vlastní administrace služby Besteron.

Jaké jsou poplatky za používání služby Besteron?

Zvolit si můžete jeden z vybraných programů. Více informací naleznete v našem přehledném ceníku. Nečekejte žádné jiné skryté, ani dodatečné poplatky. Implementace služby Besteron je rovněž bez poplatků. Pokud nejste rozhodnutý, který ze tří programů se vám hodí, kontaktujte nás, rádi a ochotně vám poradíme.

Jakým způsobem se strhávají poplatky?

Poplatky se strhávají z každé transakce. Na konci měsíce navíc dostanete výpis, který zároveň slouží i jako faktura. Určitě oceníte podrobnost a přehlednost výpisu.

Jak fungují on-line platby přes Besteron a jaký je princip fungování platební brány?

Platební systém zabezpečuje realizaci transakcí prostřednictvím vybraných bezhotovostních platebních metod během minut nebo sekund. Většina plateb probíhá online v reálném čase. Je kombinací inovativního řešení, vysoké bezpečnosti a vyspělých technologií garantujících účinnou podporu při obchodování na internetu.

Princip fungování platební brány a jednotlivých metod platby je graficky přehledně znázorněn i na naší domovské stránce.

Existuje demoverze, kde si mohu službu Besteron vyzkoušet?

V čem se nejvíce odlišujete od konkurence?

Besteron je nejrychlejší platební brána v rámci Česka a Slovenska. Naše platební brána dokáže zprostředkovat platbu přímo na bankovní účet (ne na virtuální účet) eshopu do několika minut od momentu zaplacení zákazníka. Nejpozději posíláme platby "do večera". Tyto výhody vytvářejí z Besteronu přední moderní platební bránu 21. století.

Developer

Váš internetový prohlížeč je zastaralý

Pro správné zobrazení stránky si prosím aktualizujte svůj internetový prohlížeč. Aktualizovat prohlížeč

×